Kampania społeczna – razem o]wolności

Home / Kampania społeczna – razem o]wolności

5 zmysłów. Imaginarium 2017

Jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością? Na co dzień mierzysz się z przejawami marginalizacji osób z niepełnosprawnościami w przestrzeni publicznej? Lubisz sztukę? Uważasz, że ważnym zadaniem, jakie przed nią stoi, jest zmiana świadomości społecznej? Przykuwają Twoją uwagę hasła kampanii billboardowych? Chciałabyś/chciałbyś mieć wpływ na ich kształt i przesłanie?

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie społeczno-artystycznym, którego celem jest stworzenie kampanii społecznej. Jej autorami będą wybitni polscy graficy we współpracy z rodzicami osób z niepełnosprawnościami. Twój głos jest dla nasz bardzo ważny! Wspólnie sprawimy, że wybrzmi on na ulicach naszego miasta.

Jeżeli chcesz zostać jednym z autorów kampanii, prześlij swoje zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, kilka zdań o sobie oraz o tym dlaczego chciałbyś wziąć udział w naszym projekcie na adres: zuzanna@5zmyslow.pl Termin zgłoszeń upływa 9 października 2018. Spośród nadesłanych maili wyłonimy 5 osób, które będą współtworzyły wraz z grafikami kampanię społeczną. Efekty tego spotkania będzie można zobaczyć już w listopadzie na billboardach AMS.