Kontakt

Zuzanna Głowacka
Producentka projektu, kierowniczka programowa

zuzanna@5zmyslow.pl

Daniela Lisowska
Koordynatorka ds. wydarzeń

daniela@5zmyslow.pl

Marta Wichłacz
Koordynatorka ds. wydarzeń

marta@5zmyslow.pl

Michał Mroczkowski
Koordynator ds. wydarzeń

michal@5zmyslow.pl

Tomasz Błaszak
Koordynator ds. wydarzeń

tomek@5zmyslow.pl

Joanna Grześkowiak
Koordynatorka ds. promocji (kontakt dla mediów)

joanna@5zmyslow.pl

Judyta Kotarba
Koordynatorka ds. finansów

judyta@5zmyslow.pl

Paweł Gogołek
Prezes zarządu Stowarzyszenia Edukacyjnego MCA

stowarzyszenie@mca.pl

Stowarzyszenie edukacyjne MCA
Dmowskiego 5/7/a/33, 60-222 Poznań
NIP: 778-13-83-234
KRS: 0000068624
REGON: 639753182

Mecenat

Projekt „5 zmysłów” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Wojewody Wielkopolskiego, Miasta Poznań oraz Powiatu Poznańskiego.